HAKKIMIZDA

Dağların serinliği ile evinizin sıcaklığını birleştirdik... Şehir kalabalığından kaçmak, dağlarla, ormanla ve deniz havasıyla iç içe bulunacağınız bir yer. Yazın serin, kışın ılık havasıyla, nemin sıfır olduğu, doğayla baş başa bulunacağınız bu yerde size aile ortamı içinde hizmet veriyoruz. Serin deniz havasıyla, yeşilin her tonunu bulabileceğiniz bu yer ANTALYA şehir Merkezine 70 km uzaklıkta olup, Kaş-Kalkan-Olimpos-Phaselis-Aspendos-Perge-Termessos-Patara gibi Antalya'nın turistik yerlerine günübirlik ulaşabileceğiniz bir yerdedir.

Deniz seviyesinden yaklaşık 950m yükseklikte bulunan yerimizde araçla 15 dakikada denize ulaşabilirsiniz. NARA RESORT, insanların yorgunluklarını tamamen attıkları, sürekli dağ ve orman havası teneffüs ettikleri, naturel sebze- meyve bulabilecekleri ve güzel dostluklar kurabilecekleri sıcak ve şirin bir ortamdır. NARA RESORT, köyün en zirvesinde olup deniz-orman ve dağ manzarasıyla 15 odalı pansiyon şeklinde bahçeli bir yerdir.

Odalarda gece gündüz sıcak su bulma olanağı ve sıcak-soğuk klima sistemi vardır. İstediğiniz her saatte kahvaltı etme rahatlığı, çeşitli ev yemekleri, otelimize özel 'Balık Salatası' ve çeşitli tatlar bulabileceğiniz NARA RESORT de sizleri bekliyoruz..

Özellikler:

- Dağ Oteli Atmosferi - Naturel Kahvaltı
- 24 saat sıcak su
- Klimalı odalar
- Ev yapımı şarap
- Ev Yapımı yemekler
- Etkinliklere uygun geniş bahçe
- Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı

BEYCİKBeycik, sessiz, sakin, henüz keşfedilmemis bir dağ köyü Olimpos Beydağlari Milli Park alaninda ve Likya yolu üzerinde Antalya'nin 70km güney batısında.

Beydagları'nın yamacında deniz seviyesinin 800-1000m üzerinde, sıcak yaz aylarında serinletici, ferahlatıcı havası ve denize uzaklığı kuş uçuşu 3 km, arabayla 20 dakika.

ULAŞIM

Antalya ile Finike’yi bağlayan ana yoldan Beycik sapağı gösterilmektedir. Beycik Köyü buradan yaklaşık 6 km mesafede bulunmaktadır.

Çevrede yürüyerek ulaşılabilecek yerlerden bazıları:

» Çınar altı Restaurant
» Beycik Bistro Restaurant
» Panorama Restaurant
» Rus hamamı

Beycik Dağdibi Mevkii Başören Mah. KEMER/ANTALYA
+90(533) 352 17 68    /    +90(242) 816 10 68    /    +90(532) 348 43 48    /    info@beyciknararesort.com.tr

Tasarım Ajansweb